Yastık kılıfını düzenli olarak değiştirin. Yoksa...

  • 5833
  • 0
YORUM EKLE
Son Güncelleme: 13 Aralık 2017 Çarşamba 13:01

Çin'de beş senedir yastık kılıfını değiştirmeyen Wu adındaki kadının gözlerinde, eklem bacaklılar sınıfından mayt adı verilen yüzlerce canlı belirlendi.

Çin’de Xu adındaki kadın, iki senedir gözleri ile alakalı problem yaşıyordu. Uzun süre kaşınan, kırmızı gözler ile gezdikten sonra doktora gitmeye karar verdi. Doktorlar manzarayı görünce şok oldular çünkü kadının her bir gözünde 100 taneye yakın mayt adı verilen eklem bacaklı canlılar yaşıyordu.

5 SENEDİR YASTIĞINI DEĞİŞTİRMEMİŞ

Çin’in Hubei kentinde yaşanan olayda, kadının gözlerinin bu hale gelmesine sebep olan şey ise daha da şaşırtıcıydı. Kadın 2012 yılından bu yana, yani yaklaşık 5 senedir aynı yastık kılıfını kullanıyordu.

GÖZLERİNİ AÇAMADI!

Gözlerindeki rahatsız edici hisse artık alıştığını söyleyen kadın senelerce bu durumu önemsememiş. Ancak iki hafta önce gözleri o kadar şişmiş ki artık onları açamaz duruma gelmiş ve hastaneye gitmeye karar vermiş. Durumun 5 senedir aynı yastıkla yatmasından kaynaklanabileceğinin aklına bile gelmediğini söylüyor.

Kaynak: BBC Türkçe

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.
Bursa Web Tasarım