Vicdansızlar yaşlı adamla dalga geçtiler...

  • 1138
  • 0
YORUM EKLE
Son Güncelleme: 21 Eylül 2017 Perşembe 16:49

Sakarya ilinde bulunan özel bir hastanenin yoğun bakım ünitesinde çekilen skandal görüntüler tepkilere sebep oldu. Yaşlı ve zor durumda olan adamın eline sigara veren şahıslar o anları görüntüleyerek kendilerince eğlendiler.

Vaka, geçtiğimiz günlerde Sakarya ilinde bulunan özel bir hastanede gerçekleşti. İddialara göre yoğun bakım ünitesinde tedavi gören ve ismi öğrenilemeyen bir hastaya, hemşireler sigara verip dalga geçti. O anlar ise başka bir hemşire tarafından cep telefonu ile kayıt altına alındı.

Görüntülerde, hemşirelerin yaşlı adama sigara ve çakmak verdikleri, hastanın sigarayı ağzına götürmesi, yine hemşirelerin hastayı engellemeleri yer alıyor. Tüm bu anlarda ise hemşireler kahkahalar atarak eğleniyorlar. Bir hemşire ise yaşlı adama, “Sen sigara içiyor muydun?” sorusunu soruyor. Kendisi ile dalga geçildiğini anlayan hasta ise, en son küfür edip sigarayı yere atıyor.

Görüntüler ise izleyenlerden tepki çekiyor.

 

Kaynak: idealhahaber.com

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.
Bursa Web Tasarım