Uyuşturucu ve Bonzai bu hale soktu

Son Güncelleme: 17 Eylül 2017 Pazar 10:51

İstanbul ilinin Beyoğlu ilçesinde uyuşturucu madde kullanması sebebi ile ayakta durmakta zorlanan yabancı uyruklu genç bir kadın ile Kağıthane ilçesinde “bonzai” diye bilinen sentetik uyuşturucu maddenin etkisindeki gencin ibretlik görüntüleri kameralara yansıdı.

İstanbul ilinde hemen hemen her gün gündeme gelen uyuşturucu krizi manzaralarına bir yenisi daha eklendi. Sentetik uyuşturucu madde bağımlısı gençlerin ibretlik halleri objektiflere yansıdı.

İstanbul’un göbeği olan Beyoğlu’nda kullandığı maddenin etkisi ile kendinden geçen yabancı uyruklu genç bir kadının hali yürekleri burktu.

Vatandaş yol kenarına oturttuğu kadını düşmesin diye tutmaya çalıştı. Bir süre sonra genç kadın yanına gelen sağlık ekipleri onu ambulansla hastaneye kaldırdı.

İçler acısını benzer bir görüntü de Kağıthane’de yaşandı. Uyuşturucu maddenin etkisindeki genç, yol ortasında kıvrandı. Vatandaşların yanından geçip gittiği gencin hali yürekleri burktu. Bu ibretlik görüntüler ise cep telefonu kamerasına yansıdı. 

Kaynak: idealhahaber.com

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.
Bursa Web Tasarım