Özcan Deniz acile kaldırıldı..

Son Güncelleme: 06 Ekim 2017 Cuma 16:34

Özcan Deniz acile kaldırıldı... Ajanslara düşen bu haber herkesi heyecanlandırdı. Deniz'in gittiği hastaneden canlı yayınla magazin D'ye bağlanıldı, gazeteci Bilal Özcan ise Deniz'in sağlık durumu ile alakalı açıklamalar yaptı.

Önümüzdeki günlerde  Feyza Aktan ile evlenme planları yapan oyuncu ve yönetmen Özcan Deniz'in bugün hastaneye kaldırıldığı öğrenildi.

Hayranlarını korkutan Özcan Deniz'in sağlık durumu ile alakalı bilgileri ise gazeteci Bilal Özcan şu şekilde aktardı.

"Bildiğiniz üzere bir evlilik aşamasında belki de onun heyecanı var. 45yaşında bir insanın sürekli stres içinde ve yoğun şekilde çalışması bu tür sağlık problemleri doğurur. Sağlık problemiyle ilgili bir sıkıntısı yoktu, en son 5 sene evvel attan düşmüştü onun dışında bir sağlık sorunu yaşadığını düşünmüyorum ama 40 yaş sonrası yoğun çalışan insanlarda sağlık problemleri olabiliyor. Stres böyle hastalıkların baş nedeni. 6 film çekti bundan önce çektiği filmi tutmadı. Aile şirketi kurdu ve bir sürü yolunda gitmeyen şeyler oldu dolandırıcılktan bile dava açıldı hakkında...

Özcan Deniz fakir bir aileden geliyor ve bütün aileye o bakıyor. Perişan ve sefil bir yaşam sürmüş. 22 yaşından sonra şöhreti buldu, onun için artık sağlığının kıymetini bilmesi lazım"

Kaynak: idealhahaber.com

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.
Bursa Web Tasarım