Onur Akay paylaştı... Yılmaz Morgül'den kötü haber!

Son Güncelleme: 26 Ocak 2018 Cuma 12:14

Felaket tellalı olarak da bilinen Onur Akay sosyal medya hesabından Yılmaz Morgül ile alakalı bir paylaşım yaptı.

Türk Sanat Müziği şarkıcısı Yılmaz Morgül evde yediği bir yemek sonrasında zehirlendi. Magazin dünyası geride bıraktığımız gün zatürre teşhisi nedeniyle hastaneye yatan ve beş gün boyunca burada tedavi gören Diva Bülent Ersoy’u konuşmuştu.

Dün taburcu olan Bülent Ersoy’un haberi henüz güncelliğini korurken, bu defa Yılmaz Morgül’den kötü bir haber alındı. Onur Akay, Morgül'ün zehirlendiği sosyal medya hesabından paylaştığı notla duyurdu. İşte Akay'ın o paylaşımı: 

Çok şükür Diva Bülent Ersoy bugün taburcu oluyor ve sağlığına kavuştu ancak bu sefer, değerli sanatçı arkadaşımız Yılmaz Morgül evde yediği bir yemekten zehirlendi. Yılmaz’ı, tiyatrocu dostumuz Ahmet Çevik acilen hastaneye kaldırdı ve şu an dinleniyor. Kendisine acil şifalar diliyorum. 

Kaynak: idealhahaber.com

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.
Bursa Web Tasarım