Muzaffer İzgü’den önemli karar

Son Güncelleme: 21 Ağustos 2017 Pazartesi 17:52

İzmir ilinde bir süredir hastanede yatan yazar Muzaffer İzgü’nün karaciğer kanseri olduğu meydana çıktı. İzgü, doktorların önerdiği kemoterapi tedavisini kabul etmedi ve son günlerini evinde geçirmek istediğini ifade etti.

Muzaffer İzgü, kemoterapi tedavisini kabul etmedi. Yeni Asır’dan Tansu Edip Gökbudak’dan alınan haberlere göre, İzgü’nün karaciğer kanseri olduğu ve kanserin vücudunun diğer organlarına da sıçradığı öğrenildi.

Doktorların “Kemoterapi tedavisine hemen başlayalım” dediği İzgü’nün tedaviyi reddettiği ve

“Son zamanlarımı evimde geçirmek istiyorum. Artık çok yoruldum” dediği öğrenildi.

İzgü’nün 15 senedir yanında yaşayan bakıcısı,

“Durumu iyi değil. Muzaffer amca çok yorgun, halsiz. Onun iyi olmasını biz de istiyoruz. Ama geçtiğimiz yıl çok sevdiği eşini kaybetmesi onu derinden etkiledi. Onun böyle olması bizleri de çok üzüyor. O bizi kendi evladı gibi sevdi, yanından ayırmadı. Kemoterapiyi de bekliyoruz ama her geçen gün daha da bitkinleşiyor. Çok az yemek yiyor” şeklinde konuştu.

Kaynak: idealhahaber.com

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.
Bursa Web Tasarım