Meşhur şarkıcıyı Palandöken çarptı!

  • 1276
  • 0
YORUM EKLE
Son Güncelleme: 20 Aralık 2017 Çarşamba 12:27

Hafta sonu Palandöken’de konser veren Edis, konser dönüşünde rahatsızlandı. Hastaneye kaldırılan genç şarkıcıya zatürre başlangıcı teşhisi konuldu.

 

Kış sezonunu Erzurum ilinde karşılayan Edis, Palandöken’in ayazına dayanamadı. Soğuk algınlığına aldırış etmede konsere çıkan, konser esnasında seyirciye “Sesine güvenen arkadaşları sahneye bekliyorum, çok hastayım, bana yardım edin” diye seslenen Edis’in sağlık durumu İstanbul’a dönüşte daha da ağırlaştı.

 

Üç konseri de ertelendi

Şiddetli öksürük, ateş ve halsizlik şikayeti ile doktora giden Edis’e zatürre başlangıcı teşhisi kondu. Apar topar Maslak Acıbadem Hastanesi’ne yatış işlemleri yapılan şarkıcının tedavisi hastanede sürüyor. Bu sebeple Edis’in önümüzdeki üç konserinin de ileri tarihlere ertelendiği öğrenildi. 

Kaynak: idealhahaber.com

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.
Bursa Web Tasarım