İrem Derici sevenlerine içini döktü!

Son Güncelleme: 24 Eylül 2017 Pazar 14:20

Bağırsak enfeksiyonu sebebi ile hastaneye yatırılan ve 16 gündür yoğun bakımda tedavi gören İrem Derici, sevenlerine mesaj yolladı. Son halini Instagram hikayeler kısmından paylaşan İrem Derici'ye destek mesajları yağdı. İşte İrem Derici'nin son hali ve mesajı!

 

Geçirdiği rahatsızlıktan sonra 16 gündür yoğun bakımda tedavi gören İrem Derici sosyal medya hesabından hayranlarına seslendi. Ünlü şarkıcı hastalığı boyunca yaşadığı acıyı ve pişmanlığı sevenleri ile paylaştı.

Durumunun gittikçe daha iyiye gittiğini ifade eden İrem Derici paylaştığı fotoğrafın altına şunları yazdı. 

'Yoğun bakımda 16. gecem. Genel hissiyat: Pişmanlık, yanlızlık, sonun gelmeyen, süründüren ağrılar,boynu büküklük... Üzemem ben sevdiklerimi bir daha!'

Değerlerim gün be gün yükselip güzelleşiyorsa Allah'a açtığınız o minicik elerinizden, kocaman dualarınızdandır... İYİ GECERLER BENİM DEV AİLEM!

Derici'nin bu açıklamalarından sonra sevenlerinden destek mesajları geldi.

Kaynak: idealhahaber.com

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.
Bursa Web Tasarım