Dün İstifasını sunan AK Partili Başkan kalp spazmı geçirdi

Son Güncelleme: 01 Şubat 2018 Perşembe 14:20

AK Parti Aydın İl Başkanlığı görevinden istifa ettiğini dün ilan eden Ahmet Ertürk, kalp spazmı geçirip hastaneye kaldırıldı.

Görevine geçtiğimiz 10 Kasım’da Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından atanan, 22 ve 23. dönem Aydın Milletvekili Ahmet Ertürk, sosyal medyadaki sayfasından dün yaptığı paylaşımla il başkanlığından istifa ettiğini ifade etti.

AK Parti ilçe başkanlıklarının kongrelerinin tamamlanmasını beklemeden istifasını açıklayan eski milletvekili Ertürk, paylaşımında,

"Sağlık sebeplerim nedeniyle görevlendirilmiş olduğum il başkanlığından ayrılıyorum. Kamuoyuna saygılarımla arz ederim" dedi.

 
Bu istifandan sonra Aydın’daki AK Parti ilçe kongrelerinin de ertelendiği duyuruldu.

Didim’de programı olan Ahmet Ertürk ise dün Nazilli’deki evine dönerken yolda fenalaştı. Yanındakilerin Söke’deki özel bir hastaneye götürdüğü Ertürk’ün, kalp spazmı geçirdiği öğrenildi. Sağlık durumu iyi olan Ertürk, tedavisi sonrası taburcu edildi.

Kaynak: idealhahaber.com

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.
Bursa Web Tasarım