Zarrab davası sürerken FETÖ'den ilginç paylaşım!

Son Güncelleme: 30 Kasım 2017 Perşembe 08:08

ABD'de Rıza Sarraf'ın tanık, Halkbank yöneticisi Mehmet Hakan Atilla'nın sanık olduğu dava devam ederken Fethullah Gülen'in sosyal medya hesabından dikkat çekici bir paylaşım yapıldı.

FETÖ elebaşı Fethullah Gülen’in Twitter hesabından yapılan paylaşımda, Fethullah Gülen’in 20 Ocak 1989 tarihinde Üsküdar Valide Camii'nde yaptığı konuşması paylaşıldı. 

Sarraf davası devam ederken yapılan paylaşımda, 55 dakikalık video bulunuyor. Videonun sonunda ise Gülen Mehmet Akif Ersoy’un “Bir Gece” isimli şiirini okuyor.

Gülen’in okuduğu Mehmet Akif Ersoy’un şiirinin sonunda,

“Derken, büyümüş, kırkına gelmişti ki öksüz, başlarda gezen kanlı ayaklar suya erdi! Bir nefhada kurtardı insanlığı o ma'sum, bir hamlede kayserleri, kisrâları serdi! Aczin ki, ezilmekti bütün hakkı, dirildi; Zulmün ki, zevâl akılına gelmezdi, geberdi!” ifadeleri yer alıyor.

Kaynak: idealhahaber.com

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.
Bursa Web Tasarım