Yıllar önce "Şeytan" diyenlerin öngörüsü sağlammış!

  • 55538
  • 0
YORUM EKLE
Son Güncelleme: 16 Aralık 2017 Cumartesi 17:30

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı Deniz Gezmiş'e benzeten futbol yorumcusu Rıdvan Dilmen'e sosyal medyadan tepki yağdı.

Rıdvan Dilmen, Erdoğan'ı, Deniz Gezmiş'e benzetti, sosyal medya ayaklandı! Twitter'da Dilmen'in sözlerine tepkiler gittikçe artarak devam ediyor.

Fenerbahçeli eski futbolcu ve Futbol yorumcusu Rıdvan Dilmen, katıldığı bir televizyon programında Recep Tayyip Erdoğan ve ailesini öve öve bitiremedi. Cumhurbaşkanı Erdoğan ve ailesi ile olan yakınlığıyla tanınan  Dilmen, Tayyip Erdoğan ve ailesini ne kadar çok sevdiğini anlattığı programda Erdoğan için Deniz Gezmiş benzetmesi yaptı.

Sözcü'den alınan haberlere göre Dilmen’in bu açıklaması üzerine sosyal medya Dilmen’e büyük tepki geldi.

“ERDOĞAN’A BAKTIĞIMDA PARKASIZ DENİZ GEZMİŞ GÖRÜYORUM”

Habertürk’te katıldığıbir  programda konuşan Dilmen, 15 Temmuz gecesini Erdoğan ailesi ile beraber Huber Köşkü’nde geçirdiğini ifade etti.

İşçi Partili bir babanın oğlu olduğunu ifade eden Dilmen

“Ben Tayyip Erdoğan beye baktığımda parkasız bir Deniz Gezmiş görüyorum. Deniz Gezmiş de ‘kahrolsun emperyalizm’ diyordu, Erdoğan da emperyalistlerle mücadele ediyor” ifadelerini kullandı.

SOSYAL MEDYADA DİLMEN’E TEPKİLER ÇIĞ GİBİ BÜYÜMEYE DEVAM EDİYOR

Dilmen’in Erdoğan’ı, ‘Deniz Gezmiş’e benzetmesi sosyal medyada büyük tepki oluşturdu. İşte her saniye artarak devam eden o tepkilerden bazıları:

Kaynak: idealhahaber.com

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.
Bursa Web Tasarım