Yeni Akit hangi Ak Partili belediyeyi hedef gösteriyor?

Son Güncelleme: 12 Ağustos 2017 Cumartesi 09:41

Odatv'den alınan haberlere göre; hükümete yakınlığı ile tanınan Yeni Akit gazetesinin hedefinde AK Partili Eyüp Belediyesi var.

Yeni Akit, 9 Ağustos 2017 tarihli “Ak Partili Eyüp’te neler oluyor?” isimli haberinde, AKP’li Eyüp Belediyesi’nde basın danışmanlığı yapan Ali Yiğit ile Başkan Yardımcısı Ahmet Turan Koçer’in Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan’ı hedef aldığını ve sosyal medyada FETÖ’cülerin mesajlarını beğendiğini iddia etti.

Yeni Akit, dünkü sürmanşetinde de AK Partili Eyüp Belediyesi’nden Ali Yiğit’i hedef göstererek Cumhuriyet gazetesinin Yiğit’e destek verdiğini öne sürdü. Eyüp Belediye Başkanı Remzi Aydın’ın ise Akit’in hedef aldığı isimlere sahip çıktığı yine Akit’in haberinde yer aldı.

Yeni Akit, bugünkü “Yiğit’sen cevap ver” başlıklı sürmanşetinde de AK Partili Eyüp Belediyesi’ne danışman Ali Yiğit üzerinden yüklenmeye devam etti.

İşte o gazeteler:

Kaynak: idealhahaber.com

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.
Bursa Web Tasarım