Yaşar Okuyan oyunu Erdoğan'a veriyor! Şartı ise...

  • 4161
  • 0
YORUM EKLE
Son Güncelleme: 15 Kasım 2017 Çarşamba 09:45

Yaşar Okuyan, hükümetin Kandil'i yerle bir ederek, PKK'lıların ölülerini Türkiye'ye getirmesi halinde, Cumhurbaşkanı Erdoğan'a oy vereceğini ifade etti.

Vatan Partisi Genel Başkan Yardımcısı Yaşar Okuyan, hükümetin Kandil'i yerle bir edip, PKK'lıların ölülerini Türkiye'ye getirmesi halinde, Cumhurbaşkanlığı seçiminde, Cumhurbaşkanı Erdoğan'a oy vereceğini dile getirdi.

Eski Çalışma Bakanı Yaşar Okuyan, KRT'de Çağlar Cilara'nın programında, hükümetin yakında PKK'nın barındığı Kandil'e operasyon yapabileceğini ifade ederek, Erdoğan'a, Kandil'in yerle bir edilmesi durumunda oy vereceğini söyledi.

Yaşar Okuyan konuyla ilgili şunları söyledi:

"Önümüzdeki günlerde buna Türkiye hazır olsun, Türkiye İran ve Irak ile anlaşacak, Kandil'i yerle bir edecek, Karayılan denilen köpek bilmem ne, oradaki insan cellatları, işkenceciler, katiller sürüsünün leşlerini yere serip bunları Türkiye'ye getirecek, olacak. O zaman Tayyip Erdoğan'ın oyu yüzde 60 olur ve Yaşar Okuyan da çıkar, Erdoğan'a oy verir. Veririm kardeşim."

Yaşar Okuyan programda bunun yanında Erdoğan'a 10 Kasım eleştirisinde de bulundu. Daha evvel, "Ataya saygı duruşunda sap gibi dikilmeye gerek yok" diyen Erdoğan'a,

"Atatürk, sap gibi niye duruyorlar diyeni ölümünden 79 sene sonra sap gibi huzuruna getirtir, sap gibi durdurtur, ondan sonra da ben de Atatürkçüyüm dedirtir, işte Atatürk bu" diyerek yanıt verdi.

Kaynak: idealhahaber.com

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.
Bursa Web Tasarım