Work&Travel ile ABD'ye giden kızların hazin sonu

Son Güncelleme: 15 Eylül 2017 Cuma 08:58

ABD'nin Louisiana eyaletinde gerçekleşen bir trafik kazasında yaralanan 4 Türk vatandaşından 3'ü hayatını kaybetti, biri hastaneye kaldırıldı. Korkunç kazada, 22 yaşındaki Tuğbanur Karataş, Özge Nur Mollaahmetoğlu ve Didem Deniz yaşamını yitirdi, 25 yaşındaki Fatih Turhan ise hastaneye kaldırıldı.

"Work&Travel" programı kapsamında yaz başında ABD'ye gelen 4 Türk öğrencinin, Louisiana eyaletinin Jefferson Davis Parish bölgesinde trafik kazası geçirdikleri öğrenildi. Tuğbanur Karakaş’ın kullandığı otomobil henüz bilinmeyen bir sebeple şeritten çıkıp karşı yönden gelen bir araçla çarpıştı.

Polis, kazanın, Tuğbanur Karakaş’ın kullandığı otomobilin I-10 karayolunda şerit dışına çıkıp karşı yönden gelen bir kamyonet ile çarpışması sonucunda gerçekleştiğini açıkladı. Kaza sonucunda yaralanan 56 yaşındaki kamyonet sürücüsü Paul Albert de hastaneye kaldırıldı.

Kazada can veren 3 Türk kızının 'Çalış ve Gez’ (Work and Travel) programı kapsamında burada bulundukları ve Texas eyaletine bağlı Austin kentinden yola çıktıkları ifade edildi.

Kaynak: idealhahaber.com

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.
Bursa Web Tasarım