Vergi dairesinden gelen zarfla hayatının şokunu yaşadı

Son Güncelleme: 03 Eylül 2017 Pazar 10:04

Eve vergi dairesinden gelen kağıdı açan kadın, eşinin kendisini aldattığını ve bir başka kadınla ilişkisi olduğunu öğrendi.

Evlerine vergi dairesinden gelen kağıdı açan kadın, eşinin bir başka kadın ile münasebeti olduğunu, bu kadından olan çocuğunu nüfusa geç bildirdiği için ceza aldığını öğrendiğinde hayatının şokunu yaşadı.

İstanbul ilinde ikamet eden Alev Z.’nin hayatı birkaç ay evvel vergi dairesinden gelen tebligat ile tamamen değişti. Eşi Bilal Z. adına gelen tebligatı alan kadın, içinde yazanları okuyunca şoke oldu.

Gelen tebligat ile beraber eşinin başka bir kadından çocuğu olduğunu ve bu çocuğun nüfusa geç yazıldığı için ceza kesildiğini öğrenen genç kadın soluğu mahkemede aldı. Boşanma davası açan Alev Z. dilekçesinde,

“Eve gelen tebligatı açınca ‘doğumun nüfusa geç bildirimi’ şeklinde bir yazı gördüm. Ne olduğunu anlamak için ilgili vergi dairesi ve nüfus müdürlüğüne gittim. Kayıtlarda eşim Bilal Z.’nin 2015 yılı Şubat ayında bir kız çocuğu olduğunu öğrendim. Yaptığım araştırmalarda eşimin evlilik dışı ilişki yaşadığı kadının doğum öncesi hamilelik resimlerine kadar buldum. Eşim, evlilik dışı çocuk yaptığı kadının telefon numarasını kendi telefonuna kaydederken banka adını vermiş. Fakat, aynı numaraya WhatsApp’ta baktığımda eşimin beni aldattığı kadının fotoğrafı çıktı” dedi.

1 çocuk annesi olan Alev Z. eşinden 200 bin TL tazminat ve ayda 2500 TL nafaka talebinde bulundu.

Kaynak: idealhahaber.com

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.
Bursa Web Tasarım