Vatan Şaşmaz'ın katilinin ilginç fotoğrafları

  • 5839
  • 0
YORUM EKLE
Son Güncelleme: 28 Ağustos 2017 Pazartesi 09:03

Vatan Şaşmaz cinayetinde flaş bilgiler... Ünlü sunucu İstanbul Beşiktaş'taki bir otelde, eski manken olduğu ifade edilen 55 yaşındaki Filiz Aker tarafından öldürüldü. Filiz Aker'in facebook hesabında, Aralık 2016'da Vatan Şaşmaz ile çekilen bir fotoğrafını paylaştığı gözlendi. Aker'in geçmişte adının aşk dedikodularına karıştığı eski TÜRK- İş Genel Sekreteri Şemsi Denizer'in de öldürüldüğü, iki filmde oynadığı ve sahneye çıktığı da alınan bilgiler arasında.

Sunucu ve oyuncu Vatan Şaşmaz ile eski manken Filiz Aker Beşiktaş ilçesindeki otel odasında ölü bulundu. Aker'in, Şaşmaz'ın sırtından vurduğu daha sonra da kendisini başından vurarak intihar ettiği belirlendi.

Otel girişini araç trafiğine kapatan polis ekiplerinin olay yerindeki incelemeleri devam ediyor.

Otel odasının Filiz Aker adına tutulduğu ve incelenen güvenlik kamerası kayıtlarından odaya başka kimsenin girmediğinin görüldüğü söylendi. 1963 doğumlu Filiz Aker'in Amerika'da yaşadığı, yaklaşık 1 aydır Türkiye'de bulunduğu belirlendi.

Filiz Aker, Facebook ve Instagram hesaplarında son gönderisinde Vatan Şaşmaz ile olan bir fotoğrafını paylaşmış. Beşiktaş'taki 5 yıldızlı bir otelde meydana gelen şok olayda Aker'in, Şaşmaz'ı 4 kurşunla vurduğu belirlendi.

Filiz Aker ile bir dönem adı aşk dedikodularına karışan eski TÜRK- İş Genel Sekreteri, eski Genel Maden İşçileri Sendikası Genel Başkanı Şemsi Denizer, 6 Ağustos 1999 günü Zonguldak’taki evinin önünde silahlı saldırıya uğradı.

Cengiz Balık’ın silahından çıkan 13 kurşun ile yaralanan Denizer, yaşamını yitirdi. Polis, sabıkalı Balık’ın cinayeti “40 milyon lira borç için işlediği”ni belirtti fakat olayın ardında başka isimlerin olup olmadığı aydınlatılamadı.

 

Öte yandan Filiz Aker'in sosyal medya hesaplarındaki paylaşımlarında silahlı fotoları da dikkat çekiyor...

Kaynak: idealhahaber.com

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.
Bursa Web Tasarım