Vatan Şaşmaz: Başımı belaya sokacak

Son Güncelleme: 28 Ağustos 2017 Pazartesi 08:51

Vatan Şaşmaz'ın öldürülmesi ile alakalı en önemli iddia organizatör Nedim Delibaş'tan geldi. Delibaş, Vatan Şaşmaz'ın, Filiz Aker hakkında "Başımı belaya sokacak" dediğini öne sürdü.

Vatan Şaşmaz cinayetinde iddialar peş peşe gelmeye devam ediyor. Vatan Şaşmaz ile birçok organizasyonda beraber görev alan Nedim Delibaş, CNN Türk canlı yayınında önemli açıklamalara bulundu.

Delibaş,

"Sanıyorum 2015'ten önce bununla bir gönül birlikteliği vardı. Evlendikten sonra Vatan'ı sürekli rahatsız ediyordu. Bir gün sert bir telefon görüşmesi yaptı. Vatan nedir dedim, 'Ağabey sorma bu kadın benim başımı belaya sokacak' dedi. Bu kadın Vatan'ı rahatsız ediyordu." dedi.

Ünlü sunucu Vatan Şaşmaz'ın 'Sabah Keyfi' programını beraber sunduğu arkadaşı Melike Öcalan, '

Yanlış bilgi aktarmak istemiyorum. Çok küçük yaşta birlikte çalışmaya başladık. 16-17 yaşındaydık. Çok konuşmak istemiyorum hepimizin başı sağolsun.' Şeklinde konuştu.

Öcalan kendisine Filiz Aker ile alakalı yöneltilen soruya ise şöyle bir cevap verdi;

"Ne Vatan'dan biliyorum ne de kendisini tanıyorum. Vatan evci biri, eşi de bebek bekliyor. Bazı şeyler göründüğü gibi olmayabilir. Sadece Vatan'ı bilirim, işinde gücünde biriydi.'

Kaynak: idealhahaber.com

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.
Bursa Web Tasarım