Tüm Kobiler bu toplantıya davetli

Son Güncelleme: 26 Eylül 2017 Salı 09:52

“KOBİ’ler için İnovasyon Yönetimi ve Yöneticileri” INMA projesi İnovasyon Yöneticisi Final Avrupa Semineri 29 Eylül 2017 tarihinde Cuma günü Ankara’da Midas Otel’de saat 09.00’da yapılacaktır.

“KOBİ’ler için İnovasyon Yönetimi ve Yöneticileri” INMA projesi İnovasyon Yöneticisi Final Avrupa Semineri 29 Eylül 2017 tarihinde Cuma günü Ankara’da Midas Otel’de saat 09.00’da yapılacaktır.

Avrupa Birliği Bakanlığı AB Eğitim ve Gençlik Programları Başkanlığı yani Türkiye Ulusal Ajansı tarafından bu proje kabul edilmiştir. Avrupa Komisyonu, Avrupa Birliği ve Türkiye tarafından finanse edilen bu KA2 projesinde Türkiye, İspanya, Portekiz, İtalya ve Romanya'dan toplam 6 ortak bulunmaktadır. Çankırı Sivil Toplum Derneği’nin de yer aldığı projenin yerli ve yabancı ortakları, final Avrupa Semineri toplantısında projenin amaçları ve gelişmeleri proje hedef kitlesi ile paylaşacaktır. Özellikle projede güncellenen İnovasyon Yöneticisi İş Profili, Eğitim Müfredatı, pedagojik materyalleri, multimedia çok-dilli online eğitim platform, online sanal topluluğu, INMA ECVET Müfredatı, Staj Programı ve INMA Eğitim Final Raporu ile proje broşür ve bilgilendirme materyalleri katılımcılara tanıtılacaktır. Katılımcılara sertifika verilecektir.

“KOBİ’ler İçin Inovasyon Yönetimi ve Yöneticileri” projesi Final Avrupa Semineri  toplantısına katılım, proje hedef kitlesi olan inovasyon ile ilgili olan kamu kurum ve kuruluşları, mesleki eğitim kurumları, KOBİ’ler ile genç işsizler ve özellikle kadın genç işsizlere yöneliktir.   

Proje hakkında daha fazla bilgi almak için proje websitesi: http://www.documenta.es/web/inma/
Facebook sayfası: https://www.facebook.com/groups/1752523798318558/
INMA Eğitim Sayfası:  http://documenta.es/web/moodle/course/index.php?categoryid=3
INMA SANAL TOPLULUK: http://www.documenta.es/web/community-inma/ sayfalarını ziyaret edebilirsiniz.

 

 

 

Kaynak: idealhahaber.com

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.
Bursa Web Tasarım