Trump'ın düştüğü hallere bak!

  • 2810
  • 0
YORUM EKLE
Son Güncelleme: 13 Kasım 2017 Pazartesi 11:52

'Haşin tokalaşmaları' ile tanınan ABD Başkanı Trump, iş grup olarak el tutuşmaya gelince başarılı olamadı. Trump, Filipinler’in başkenti Manila’da organize edilen Güneydoğu Asya Uluslar Birliği (ASEAN) 31. Liderler Zirvesi'nin açılışındaki geleneksel el sıkışma töreninde kısa süreli şaşkınlık yaşadı.

ASEAN 31. Liderler Zirvesi'nin açılış töreni,  21 ülkenin devlet ve hükümet başkanlarının katılımı ile Manila’daki Uluslararası Kongre Merkezi’nde yapıldı.

Filipinler Devlet Başkanı Rodrigo Duterte'nin ev sahipliğini yaptığı açılış töreninde Duterte’nin yanında yer alan Trump, geleneksel el sıkışma anonsunun yapılmasından sonra ne yapacağını bilemedi.


Geleneksel ASEAN el sıkışma pozisyonunu alan liderler, ellerini çapraz tutup yanındaki liderle el sıkışıyor.


Etrafındaki liderlere bakarak kısa süre şaşkınlık yaşayan Trump'ın, yanında duran Duterte’nin eline uzanmakta zorlandığı kameralara yansıdı. Trump’ın şaşkınlığı liderleri de gülümsetti.

 

Kaynak: idealhahaber.com

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.
Bursa Web Tasarım