Trump'ı sosyal medyadan sildi!

  • 106765
  • 0
YORUM EKLE
Son Güncelleme: 03 Kasım 2017 Cuma 13:35

Sosyal medya şirketi Twitter'dan yapılan açıklamaya göre işteki son günü olan bir çalışanları ABD Başkanı Donald Trump'ın hesabını sildi...

ABD Başkanı Trump, aktif olarak kullandığı Twitter’da hiç beklemediği bir sürpriz gerçekleşti. Trump’ın @realdonaldtrump isimli resmi Twitter hesabı, 11 dakika boyunca Twitter’dan silindi. ABD Başkanı’nın hesabına girmeye çalışanlar ‘Böyle bir hesap yok’ uyarısı ile karşılaşıyordu.
 
Twitterdan yapılan ilk açıklamada bir çalışanlarının ‘yanlışlıkla’ Trump’ın hesabını sildiğini ifade edildi. Fakat şirket daha sonra yaptığı bir başka açıklamada ise,

“Öğrendik ki Twitter’ın müşteri destek ekibinden Perşembe işteki son günü olan bir çalışanımız tarafından Trump’ın hesabı kapatıldı. Geniş çaplı bir araştırma yapıyoruz” dedi.

Kaynak: idealhahaber.com

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.
Bursa Web Tasarım