Trump ne demek istedi?

Son Güncelleme: 08 Ekim 2017 Pazar 08:00

ABD Başkanı Donald Trump, Kuzey Kore ile diyalog çalışmaları ile alakalı, "Başkanlar ve idareleri 25 yıldır Kuzey Kore ile konuşuyor, anlaşmalar yapıldı ve büyük miktarlarda para ödeniyordu. Anlaşmalar mürekkep kurumadan önce ihlal edildi. Üzgünüm işe yarayacak tek bir şey var" dedi.

Trump, resmi Twitter hesabından Kuzey Kore ile alakalı açıklamalar yaptı. Trump, Kuzey Kore ile seneler içerisinde diyalog yolunun sonuç vermediğini vurgulayarak,

"Başkanlar ve idareleri 25 yıldır Kuzey Kore ile konuşuyor, anlaşmalar yapıldı ve büyük miktarlarda para ödeniyordu. Anlaşmalar mürekkep kurumadan önce ihlal edildi. Üzgünüm işe yarayacak tek bir şey var" dedi.

Trump, "Üzgünüm işe yarayacak tek bir şey var" sözleri ile alakalı ise açıklama yapmadı. Trump, daha önce ABD'nin kendisini ve müttefiklerini korumak için gerekirse Kuzey Kore'yi yok edeceğini ifade etmişti.

Kaynak: idealhahaber.com

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.
Bursa Web Tasarım