Trafikte şoke eden görüntüler

  • 6496
  • 0
YORUM EKLE
Son Güncelleme: 21 Ekim 2017 Cumartesi 12:23

Sakarya ilinde yolda otomobil kullanırken iki ayağını da camdan dışarı çıkararak tehlikeli yolculuk yapan bir sürücünün görüntüleri amatör kameraya takıldı.

Kaynarca - Adapazarı yolunda ilerlemekte olan araç sürücüsü, otomobilini kullanırken iki ayağını da birden camdan çıkarıp görenleri şaşkına çevirdi. İki ayağını da camdan çıkardıktan sonra otomobili kullanmayı sürdüren ve rahat tavırları ile dikkatleri çeken sürücü, adeta canını hiçe sayarak kazaya davetiye çıkardı.

Aynı istikamette gitmekte olan ve olaya tepki gösteren başka bir sürücü ise o anları cep telefonu kamerasıyla görüntüledi. Araç sürücüsü tarafından çekilen amatör görüntülerde; yolda otomobil kullanırken iki ayağını da camdan dışarı çıkan sürücünün tehlikeli yolculuğu görülüyor.

 

Kaynak: idealhahaber.com

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.
Bursa Web Tasarım