Tekirdağ'da 12 çocuğu istismar eden sapık tutuklandı

  • 11168
  • 0
YORUM EKLE
Son Güncelleme: 25 Ekim 2017 Çarşamba 07:15

Evli ve 1 çocuk babası olan 40 yaşındaki Ogün Ö., yaşları 11 ile 17 arasında değişen 12 çocuğa cinsel istismarda bulunduğu gerekçesi ile tutuklandı.

Tekirdağ ilinin Saray İlçesi'nde evli ve 1 çocuk babası 40 yaşındaki Ogün Ö., yaşları 11 ile 17 arasında değişen 12 çocuğa cinsel istismarda bulunduğundan dolayı tutuklandı.

Saray İlçesi'nin Büyük Yoncalı Mahallesi'nde inşaatlarda çalışan Ogün Ö., farklı zamanlarda gittiği parklarda, çikolata ve şekerle kandırdığı, çocuklara cinsel istismarda bulundu. Ogün Ö.'nün çocuklara uygunsuz davranışlarda bulunduğunun farkına varan çevre sakinlerinin ihbarı üzerine jandarma ekipleri, Ogün Ö.'yü yakalayıp gözaltına aldı.

Jandarma, sonra cinsel istismara uğradığı söylenen çocukların, psikolog eşiliğinde ifadelerini aldı. İfadelerde Ogün Ö.'nün, yaşları 11 ile 17 arasında değişen 12 çocuğa cinsel istismarda bulunduğu ifade edildi.

Jandarmadaki sorgusundan sonra adliyeye gönderilen Ogün Ö., tutuklanıp Tekirdağ 1 Nolu T Tipi Cezaevi'ne konuldu.

Kaynak: idealhahaber.com

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.
Bursa Web Tasarım