Takvim'den "emekliye zam" haberleri ile trend oyunu

  • 2040
  • 0
YORUM EKLE
Son Güncelleme: 11 Ekim 2017 Çarşamba 16:53

Takvim gazetesinin daha çok satmak için emeklilere her gün zam yapıldığı yönünde "haber"ler yaptığı ortaya çıktı.

Takvim gazetesinin daha çok satmak için her gün sür manşetten verdiği, emeklilerin maaşları ile alakalı “haber"leri dikkatlerden kaçmadı.

Durumun ilk farkına varan “Erdi İrbit” isimli Twitter kullanıcısı sosyal medyadan hesabından, “İşe giderken yolumuzun üstündeki marketteki gazetelerin sürmanşetlerine bakıyoruz @klcsvs ile. Takvim gazetesi 25 Eylül: Emekliye Zam” şeklinde mesaj yazmıştı. Sonrasında ise aynı hesap, aralıklarla Takvim’in emekli maaşlarına ilişkin yaptığı “haber”lerin fotoğraflarını paylaşıp gazeteyi ti’ye aldı.

Takvim gazetesinin her gün emekli maaşlarına “zam” yapılacağı şeklindeki “haber”leri sosyal medyada da alay konusu oldu. 20 Eylül’den bu yana Takvim gazetesinin sür manşetine bakıldığında, 11 Ekim tarihine kadar aralıksız her gün emekli maaşlarına zam “haber”leri yapılıyor.
20 Eylülden öncesine de bakıldığında durum faklı değil tabi... 

Kaynak: idealhahaber.com

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.
Bursa Web Tasarım