Suud prensler arka arkaya ölüyor!

  • 1037
  • 0
YORUM EKLE
Son Güncelleme: 17 Ağustos 2017 Perşembe 13:08

Suudi Arabistan Kraliyet Sarayı'ndan Prens Bender bin Fahd bin Saad bin Abdulrahman el Suud'un hayatını kaybettiği açıklandı. Prens Bender bin Fahd, bu ay öldüğü açıklanan 2. Suudi prens.

Ülkenin resmi haber ajansı SPA'dan alınan bilgilere göre, Suudi Arabistan Kraliyet Sarayı, Prens Bender bin Fahd bin Saad bin Abdulrahman el Suud'un yaşamını yitirdi. Dün öldüğü ifade edilen prensin ölüm sebebi ile alakalı bir bilgi verilmezken, cenaze töreninin bugün yapılacağı söylendi. Ayrıca Prens Bender bin Fahd'ın, bu ay öldüğü ilan edilen 2. Suudi prens olması akıllarda soru işareti yarattı.

Prens Selman bin Abdullah bin Turki el Suud'un da 8 Ağustos'ta yaşamını yitirdiği dile getirilmişti. 26 yaşındaki prensin ölüm sebebi hakkında da bir bilgi verilmemişti fakat Eremnews haber sitesi prensin akrabalarına dayandırdığı haberinde prensin kalp krizi nedeni ile hayatını kaybettiğini belirtmişti.

Kaynak: idealhahaber.com

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.
Bursa Web Tasarım