Survivor Nagihan'ın çıplak fotoğrafını eşi yayınlamış!!!

  • 33421
  • 0
YORUM EKLE
Son Güncelleme: 31 Ekim 2017 Salı 08:27

Survivor yarışması ile adından söz ettiren milli atlet Nagihan Karadere, internette ortaya çıkan çıplak fotoğraflarının eski eşi tarafından internette paylaşıldığını ifade ederek savcılığa şikayette bulundu.

Olay geçtiğimiz günlerde Nagihan Karadere'nin çıplak fotoğraflarının ifşa olması ile başladı. Fotoğraflardan sonra milli atletin eski eşi hakaret içerikli sözler söyleyerek eşini yerden yere vurdu.

Milli atlet, bu fotoğrafları evli olduğu zamanda eşi Uğur Gökçe'ye gönderdiğini, eski bir kare olduğunu öne sürdü. Fotoğrafın Karadere'nin boşandığı eşi Uğur Gökçe tarafından internete konulduğu ve söz konusu kolun eski eşine ait olduğunu belirterek, eski eşinden şikâyetçi oldu. Savcılığa başvuran Karadere, bu fotoğrafları basına sızdıran eşinin şantajına maruz kaldığını iddia etti.

Kaynak: idealhahaber.com

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.
Bursa Web Tasarım