Survivor 2018 Nagihan ve All Star kavgasının arka planı!

  • 1025
  • 0
YORUM EKLE
Son Güncelleme: 12 Mart 2018 Pazartesi 18:26

Survivor 2018 başladı ve 22 bölüm geride kaldı. Beklenildiği gibi zorlu bir yarış sürüyor. Dün yaşanan gelişme ise her şeyi darmaduman etti. Survivor 2018 Nagihan Gönüllüler takımına geçti. Nagihan ile All Star arasındaki kavganın arka planında neler var? Neler yaşandı? İşte tüm detaylar…

Bilindiği gibi bu sene Survivor 2018 bir tarafta All Star takımı diğer tarafta şimdiye kadarki en güçlü Gönüllüler takımı şeklinde başladı. Yarışmada bu sene sürprizler o kadar çok ki takip edemeyen birisi adeta şaşırıp kalacaktır.

Bu seneye damgasını diskalifiyeler ve sakatlıklar vurdu. Giden yarışmacılar ve gelen yedekler… Son olarak Melih’in de sakatlanarak Gönüllüler takımına veda etmesi Acun Ilıcalı için yeni bir hamle gerektirdi. Bu büyük hareket tüm izleyicileri şoke etti… Bu, Nagihan’ın Gönüllülere geçmesiydi.

ALL STAR NEDEN SİNİRLİ

Dün oynanan dokunulmazlık mücadelesinden önce Acun bombayı patlattı ve Nagihan’ın Gönüllülere geçtiğini açıkladı ve oyundan önce Nagihan, Gönüllüler takıma geçti. Olay işte tam bu noktada başlıyor.

Şimdi burada ufak bir parantez açarak bu ana kadar All Star takımına bir göz atalım. Tamamen starlardan ve Kıbrıs finalini gören yarışmacılardan oluşan All Star takımının tek sorunu ego idi. Kişilerin ego sorunları “ben oynamalıyım” şeklinde kendisini gösterdi. Ama zamanla yarışmacılar kendilerini geri çekerek bu problemi azaltmak için uğraştı. All Star’a fazla kilolu bir şekilde katılan ve baştaki oyunlarda çok başarılı olmayan Nagihan, takımda bir adım geri planda kaldı. Onun yerine genelde bu sene çok daha başarılı olan Sahra oynadı.

Nagihan, ikinci plana atılmasını ve ada hayatında kızların kendisini dışlamaları (bunu Nagihan ifade ediyor) sebebi ile zaten takıma bilenmişti. Ayrıca kendini çok seven, istatistiklerini sürekli tutan, kazandığı her sayıdan bahsetmeyi seven bir Nagihan için All Star takımı çok da kendini gösterebileceği bir yer değildi ve orada kendini sönük hissediyordu.

Tüm bunların ardından Gönüllülerin 13 kez üst üste yenilmesi ve sakatlıklar, Nagihan’ın Acun’a daha önce ifade ettiği “bende Gönüllüler takımına gitmek istiyorum” cümlesi için çok uygun bir ortam hazırladı ve Nagihan kendini çok daha fazla gösterebileceği Gönüllüler takımına geçti.

ALL STARDA DEĞİŞİK TAVIRLAR

All Star takımı bir yerde Nagihan’ı gözlerinde fazla küçülttüler. Nagihan, Gönüllülere ilk geçtiğinde All Star pek de aldırış etmedi. Çünkü onlar All Stardı ve herkesi yenerlerdi. Ama öyle olmadı. Zayıf bir Gönüllüler takımına giden Nagihan kızlardan aldığı 3 sayı ile adeta takıma can verdi. Bu dakikadan sonra All Star “ne yaptık biz dedi” ve eleme potasında olması garanti olan Nihat Doğan, veryansına ve ihanet naraları atmaya başladı. All Star’ın en iyi oyuncularından Sema da keşke bu oyundan sonra geçseydi, diyerek Nagihan’a tepkisini koydu.

Nagihan, eski takımına öyle bir noktada öyle bir çalım attı ki bir anda dengeler değişti ve Gönüllüler oyuna yeniden bağlandı. Moral kazandı.

 

NAGİHAN’IN SAVUNMASI

Nagihan, kendisinin ikinci plana atılması ve kendisine Sahra’nın yedeği gibi davranılmasına çok içerlediğini söyledi ve “kıymetimi bilemediniz” sözleri ile Gönüllüler takımına da mesajını vermiş oldu. Gönüllüler de kendini çok daha iyi göstereceğini açıkça söyleyen Nagihan, ihanet sözlerine de karşılık olarak “o zaman kıymetimi bilseydiniz” dedi.

ALL STAR NE YAPACAK?

Yeni fragmana bakıldığında anlaşılacaktır ki All Star takımının artık yegane düşmanı Nagihan. All Star, Nagihan ile uğraşacak ve onu yıpratmaya çalışacak. Psikolojik olarak ona zarar vermek isteyecekler. İhanetin bedelini ona ödetmeye çalışacaklar. Bu noktada Nagihan'ın neler yapacağı ise merak konusu.

ALL STAR'DA İLK ELEME

Bu arada ilk dokunulmazlık oyununu kaybeden All Star takımında kimin eleneceği ise merak konusu. Bu akşam eleme yaşanacak. Adaylar Murat, Damla ve Nihat Doğan. 

 

Kaynak: idealhahaber.com

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.
Bursa Web Tasarım