Survivor 2018 35. Bölüm Ödül oyununu kim kazandı?

  • 1892
  • 0
YORUM EKLE
Son Güncelleme: 29 Mart 2018 Perşembe 23:24

Survivor 2018 35. Bölüm Ödül oyununu kim kazandı? Son bölümde iletişim ödülünü kim kazandı? En iyiler ada oyununda neler yaşandı? İşte merak edilen soruların yanıtları.

Survivor'da bu akşam ödülü oyunu heyecanı yaşanıyor. Peki, Survivor 2018 35. Bölüm Ödül oyununu kim kazandı? oyunda neler yaşandı? İşte Survivor 2018 35. Bölüm Ödül oyununu ve detayları.

ÖDÜL OYUNU

Bu akşamki yayında ödül çok güzel bir yemekti. 

Oyuna iyi başlayan taraf bu sefer Gönüllüler oldu. Gönüllüler arka arkaya aldıkları sayılarla oyunu 4-1'e getirdiler.

Farkı kapatan All Star skoru 6-4'e getirdi. 

Gönüllüler koşuyor All Star kovalıyor durum 8-6

Oyunun kalanında Gönüllüler All Star oyun vermedi ve ödülü kazandı.

 

Survivor 2018 35. Bölüm fragmanı yayınlandı. Ödül oyununu kim kazanacak? Haftaya iki yenilgi ile başlayan Gönüllüler kötü gidişattan kurtulabilecek mi? Yeni fragmanda Gönüllüler'de Nagihan ve Funda arasında bir kriz olduğu görülüyor. Bakalım Gönüllüler adasında dengeler nasıl değişecek.  

Survivor 2018 35. Bölüm fragmanı:

 

SURVİVOR 2018 24. BÖLÜMDE YAŞANANLAR

Survivor 2018'de yeni bir hafta en iyiler ada oyunu ile başladı. Ardından İletişim ödüllü oyun heyecanı vardı. Oyunlara geçmeden önce Ramazan'ın elenmesi ve ardından konuşulanlara bir göz atalım:

Survivor 2018'e genel bir bakış yaptığımızda All Star takımı ezici bir üstünlüğe sahip desek hiç de yalan olmaz. İletişim ödülllerini hiç kaybetmeyen All Star takımı, Dokunulmazlık oyunlarında ise 1 kez mağlubiyet aldı ve 12 kişi ile yoluna bomba gibi devam ediyor. Gönüllüler ise son konseyde Ramazan'ın gitmesinin şokunu yaşıyor. 

Takım için çok büyük önem arz eden Ramazan'ın ismini Cumali söylemişti. Ramazan elendiği haberi ile göz yaşlarına boğulmuştu. Yapılan bir çok yorum Ramazan'ın bunu hak etmediği şeklinde oldu. Özellikle Ramazan'dan çok daha başarısız olan Cumali'nin, Ramazan'ı yollaması da ayrı bir ironi olarak yorumlanıyor.

ADAYI ÇOK İSTEDİLER

Son yayında en iyiler ada oyunundan, adayı ve tost makinesi ödülünü isteyen All Star takımıydı ve bunu 10-2'lik skor ile gösterdiler.

Kaynak: idealhahaber.com

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.
Bursa Web Tasarım