Sular durulmuyor... Yüzüğü çıkardı

Son Güncelleme: 31 Temmuz 2017 Pazartesi 14:08

Beyaz Saray’da son zamanlarda kopan ve Özel Kalem Müdürü’nün değişmesine kadar varan skandalın başaktörlerinden Beyaz Saray İletişim Direktörü Anthony Scaramucci geçen hafta doğum yapan eşi Deidre Ball ile boşanma sürecinde. Deidre’nin basına yansıyan son fotoğraflarında yüzük takmadığı dikkat çekti. Boşanma davasını da Deidre açtı.

Deidre’nin avukatı, boşanma davasının Scaramucci’nin siyasete girmesi sebebi ile olduğu iddialarını kabul etmedi. Bu arada, Scaramucci, pazartesi günü doğan oğlunu cuma gecesine kadar görmeye gitmedi. Page Six sitesine konuşan bir kaynak Scaramucci’nin eşine ‘zeki olmadığını, aynı seviyede olmadıklarını’ söylediğini anlattı.

Yeni doğum yapan ve kendisine hakaretler ettiği iddia edilen eşine boşanma davası açan Deidre Ball, Amerika gündeminde ilk sıralara oturdu.

Kaynak: idealhahaber.com

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.
Bursa Web Tasarım