Söyledikleri ile gündemden düşmeyen isme Erdoğan'dan ziyaret

  • 1334
  • 0
YORUM EKLE
Son Güncelleme: 16 Şubat 2018 Cuma 17:01

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, şeker rahatsızlığı sebebi ile Ataşehir Fatih Sultan Mehmet Hastanesi’nde tedavi gören Kadir Mısıroğlu’nu ziyaret etti. 85 yaşındaki Mısırlıoğlu’nun sağlık durumu ile alakalı doktorlardan bilgi alıp, yaklaşık bir saat hastanede kalan Erdoğan, aynı serviste yatan diğer hastalara da geçmiş olsun dileğinde bulundu.

Mısıroğlu’nun şeker şikayetine bağlı olarak ayak parmaklarında çıkan yaralar nedeni ile hastanenin acil servisine başvurduğu, yapılan operasyondan sonra Cumartesi gününden beri müşahede altında tutulduğu, sağlık durumunun iyi olduğu öğrenildi.

“BEN EL ÖPTÜRMÜYORUM

Cumhurbaşkanı Erdoğan hastane çıkışında kapıda toplanan kalabalıkla selamlaştı. Postacıların çay içme davetini “ toplantım var” diye geri çeviren Cumhurbaşkanı Erdoğan kendisinin elini öpmek istediğini ifade eden bir hasta yakınıyla da “ Ben el öptürmüyorum” diyerek tokalaştı. Erdoğan, bir gazeteciyle yaptığı kısa sohbetin ardından özel görüşmeler yapmak için Beylerbeyi Sarayı’na geçti.

Bu arada evvelki gece İstanbul’a gelen Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan geceyi Kısıklı’daki evinde geçirdi. Erdoğan’ın Cuma namazı için evden çıkması beklendi ama son anda çıkışı iptal edildi. Cumhurbaşkanının çıkışı için hazırlık yapan polisler güzergah üzerinde bulunan şüpheli bir aracı çekici yardımıyla bulunduğu yerden kaldırdı.

Kaynak: idealhahaber.com

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.
Bursa Web Tasarım