Şok İddia: Kral Selman Sembolik pozisyona geçiyor!

  • 4255
  • 0
YORUM EKLE
Son Güncelleme: 17 Kasım 2017 Cuma 07:44

İngiliz Daily Mail gazetesi, Kraliyet ailesine yakın bir kaynaktan aldığı haberinde, Kral Selman'ın gelecek hafta görevi 32 yaşındaki Veliaht Prens Muhammed bin Selman'a devredeceğini iddia etti. Habere göre; Kral Selman'ın İngiltere Kraliçesi gibi sembolik bir pozisyona geçecek.

Suudi Arabistan'da kasım ayı başındaki yolsuzluk operasyonundan sonra yeni gelişmeler yaşanıyor.

İngiliz Daily Mail gazetesi, Kraliyet ailesine yakın bir kaynaktan aldığı haberinde, Kral Selman'ın gelecek hafta görevi 32 yaşındaki Veliaht Prens Muhammed bin Selman'a devredeceğini iddia etti.

Habere göre; Kral Selman İngiltere Kraliçesi gibi sembolik bir pozisyona geçecek.

MUHAMMED BİN SELMAN YOLSUZLUK OPERASYONUNU BAŞLATMIŞTI

Suudi Arabistan'da 4 Kasım günü başlayan yolsuzluk operasyonu dünya çapında büyük ses getirmişti. Bu dev yolsuzluk operasyonunun ardındaki baş aktör ise 32 yaşındaki veliaht Prens Muhammed bin Selman'dı. Prens Muhammed yeni kurulan yolsuzlukla mücadele komisyonuna da başkanlık yapıyor.

Suudi yönetimi yolsuzluk operasyonlarında sorgulanmak üzere 208 kişinin sorgulandığını açıklanmıştı. 208 kişiden 7'sini ise serbest bırakıldığı belirtildi. Yapılan açıklamada, en az 100 miilyar doların yolsuzluk ve rüşvete karıştığı ifade edilmişti. 

Kaynak: idealhahaber.com

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.
Bursa Web Tasarım