Serkan Ülker liderliğinde 1453 Gençlik Derneği açıldı

  • 35821
  • 1
YORUM EKLE
Son Güncelleme: 01 Kasım 2017 Çarşamba 20:52

Daha önce yapmış olduğumuz haberlerde Ankaralı iş adamı Serkan Ülker liderliğinde Ankara Keçiören'de 1453 Gençlik Derneği'nin açılacağını belirtmiştik.

Serkan Ülker liderliğinde 1453 Gençlik Derneği açıldı. Açılışa çok sayıda davetlinin yanında Ak Parti kadın kolları başkanı, MHP il Başkanı, MHP Altındağ ilçe Başkanı, MHP Mamak İlçe Başkanı, Milliyetçi Güçlüler Başkanı ve Turnop Başkanı da katılımda bulundu 

Ankaralı iş adamı Serkan Ülker öncülüğünde kurulan 1453 Gençlik Derneği Genel Merkezi Tepebaşı Mahallesi Çulluk Sokak No:3/A adresinde açıldı. 

Daha evvel MHP Keçiören ilçe Başkan adayı olan ve Ankara Gücü Spor Kulübü için farklı kampanyalar yürüten Serkan Ülker öncülüğünde merkezi Ankara olan 1453 Gençlik Derneği Genel Merkezi 29 Ekim pazar günü açıldı.

Konu ile alakalı Serkan Ülker daha önce idealhaber.com'a şu açıklamayı yapmıştı;

" Gençliğin ülkemizde daha üretken olmasını sağlamak ve bilimsel çalışmalara teşvik etmek amacı ile ekibimiz ile yeni bir yola çıkıyoruz dedi. Derneğin resmi açılığı tarihini özellikle 29 Ekim olarak belirlediklerini ifade eden Serkan Ülker 1453 Gençlik Derneği Cumhuriyetimizin yılmaz savunucusu olacaktır"

Kaynak: idealhahaber.com

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.

YORUMLAR

  • Toplam 1 Yorum

kazım erden

02 Kasım 2017 Perşembe 11:05

hayırlı uğurlu olsun serkan allah muvfak eylesin

Bursa Web Tasarım