Serap Paköz'ün programında işin suyunu çıkardılar!

Son Güncelleme: 21 Eylül 2017 Perşembe 09:37

Serap Paköz'ün programında skandal görüntü... Muhabir olayı canlandırmak için balkona çıkarak kendini aşağıya sarkıtınca zor anlar yaşadı.

TV8'de ekranlara gelen ve sunuculuğunu Serap Paköz'ün yaptığı Gerçeğin Peşinde programında reyting malzemesi olarak skandal bir olay yaşandı.

Programda 13 yaşındaki Hakan Ekinci'nin öldürülmesi olayı aydınlatılmaya çalışılıyordu. Ekinci'nin evinde çekim yapmakta olan muhabir Peköz'ün isteği ve "Yapabiliyorsan yap, cesaretin varsa" demesi üzerine gaza gelerek balkonda canlandırma yapmak için 3. kattan aşağıya sarktı. Seyircilerin de alkışladığı intiharı andıran korkunç görüntüler ekranlara da yansıdı.

Canlı yayında gündüz kuşağında, çocukların da ekran başında olduğu saatlerde gerçekleşen olayda Serap Peköz'ün ve konukların tepki göstermek yerine gülmesi ve alay etmesi dikkatlerden kaçmadı.

Geçtiğimiz günlerde de programda yüzünün gösterilmesini ve adının verilmesini istemeyen gizli tanığa, gerçek ismi ile hitap edilmişti.

Kaynak: idealhahaber.com

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.
Bursa Web Tasarım