Putin sordu... Gazeteciler 'evet' dedi

Son Güncelleme: 06 Aralık 2017 Çarşamba 15:45

Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin, 2018'deki devlet başkanlığı seçimlerine katılıp katılmayacağı ile alakalı kararını kısa zaman sonra açıklayacağını ifade etti.

Moskova'da katıldığı 'Rusya'nın Gönülleri' ödül töreninde konuşan Putin,

"Bu kararın kısa süre içinde alınması gerektiğini biliyorum ve öyle de olacak. Bu konudaki kararımı verirken bugünkü konuşmalarımızı ve gönüllülerin tepkisini göz önünde bulunduracağım" dedi.

Devlet başkanlığına adaylık kararının herkes için büyük sorumluluk gerektiren bir karar olduğunu da ifade eden Putin,

"Bu nedenle karar alırken tek motif, ülkemizdeki insanların yaşamlarını iyileştirme ve ülkemizi gelecekte daha güçlü yapma hedefi olabilir" ifadelerini kullandı. 

'ADAY OLURSAM DESTEKLEYECEK MİSİNİZ?'

Belirlenen hedeflere ancak halkın güveni ve desteğiyle ulaşabileceklerini de belirten Rus lider, törene katılanlara "Eğer aday olma kararı alırsam, sizler ve manevi olarak size yakın kişiler bu kararı destekleyecek mi?" diye sordu. Katılımcılar yüksek sesle "Evet" cevabını verdi.

Kaynak: idealhahaber.com

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.
Bursa Web Tasarım