Polis Filiz Aker'in valizinin peşinde

Son Güncelleme: 31 Ağustos 2017 Perşembe 12:05

Conrad Otel'de Vatan Şaşmaz'ı öldürdükten sonra intihar eden Filiz Aker ile alakalı soruşturmada, ABD'den dönerek otele yerleşen Aker'in, otele yerleştikten sonra valizini annesine ait eve gönderdiği meydana çıktı. Valizde cinayetin izi sürülecek.

Cinayet ve intihardan sonra 1130 numaralı odada araştırma yapan Cinayet Büro Amirliği dedektifleri, ABD dönüşü otel odasına yerleşen Filiz Aker'in giyim ve kişisel bakım eşyalarının odada olmasına rağmen, bu eşyaların getirildiğini değerlendirdiği valizin odada olmadığının farkına vardı. Valiz ile ilgili yürütülen çalışma sonucunda, otel görevlileri ve Aker'in yakınları ile görüşüldü.

Ekipler yaptıkları araştırmada, valizin otele yerleştikten sonra Aker tarafından annesine ait eve gönderildiğini tespit etti. Polis, valizin içinde herhangi bir şey olup olmadığını inceleyecek. Valizde, tutulan günlük ya da kitap olup olmadığına bakılıp, cinayetin izleri aranacak.

Kaynak: idealhahaber.com

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.
Bursa Web Tasarım