O soruyu sorarken gülümsemesi olay oldu!

  • 1266
  • 0
YORUM EKLE
Son Güncelleme: 04 Nisan 2018 Çarşamba 13:14

AK Parti kurmayı Cevdet Yılmaz, katılmış olduğu bir canlı yayın programında Türkiye'deki 'basın özgürlüğü' ile alakalı ilginç tespitler yaptı. Yılmaz'ın Medyada tekelleşmenin bittiği, artık çok sesli bir medyanın olduğu ve geçmişe göre çok sesli bir Türkiye'nin olduğu sözleri ise sunucuyu gülümsetti.

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Cevdet Yılmaz, dün akşam CNN Türk’te ekranlarında yayınlanan ‘Ne Oluyor?’ programının konuğu idi.

Gazeteci Şirin Payzın’ın sunduğu programda gündem ile alakalı değerlendirmeler yapan Yılmaz, özellikle Türkiye’deki ‘basın özgürlüğü’ konusu ile alakalı çok çarpıcı tespitler yaptı.

GÜLÜMSEYEREK SORDU

Yılmaz'ın  Medyada tekelleşmenin bittiği, artık çok sesli bir medyanın olduğu ve geçmişe göre çok sesli bir Türkiye'nin olduğu sözlerine karşılık Şirin Payzın’ın gülümseyerek “Bugün itibariyle hâlâ medyada çok seslilik olduğunu söyleyebiliyor musunuz?” sorusuna ise Yılmaz, “Kesinlikle söylüyorum. Geçmişe göre çok sesli bir Türkiye var.” şeklinde bir cevap verdi.

Yılmaz’ın basın özgürlüğü yorumu yaptığı sırada Şirin Payzın’ın ‘gülümsemesi’ de sosyal medyada geniş yankı buldu.

Kaynak: idealhahaber.com

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.
Bursa Web Tasarım