Nuh Tufanı'nda İHA'lar kullanıldı diyen Akademisyen herkesi şoke etti!

  • 59970
  • 2
YORUM EKLE
Son Güncelleme: 06 Ocak 2018 Cumartesi 10:39

TRT’deki bir programa katılan İstanbul Üniversitesi Deniz Bilimleri Fakültesi Öğretim Üyesi Dr. Yavuz Örnek, çok ilginç iddialarda bulundu. Örnek, "Hz. Nuh ile oğlu cep telefonuyla konuştu" dedi.

TRT yayınlanan “Öteki Gündem” programına, İbn Haldun Üniversitesinden Prof. Dr. Ömer Faruk Harman ve İstanbul Üniversitesi Deniz Bilimleri Fakültesinden Öğretim Üyesi Dr. Yavuz Örnek katıldı.

Programa “Nuh tufanı” üzerine ilginç sözleri ile damga vuran Yavuz Örnek, Hz. Nuh peygamberin bulunduğu zamanda günümüzden çok daha ileri seviyede teknoloji olduğunu ve bir bilim adamı olarak bunları ispatlayabileceğini öne sürdü.

GEMİYE BİNMEYEN OĞLUNU CEP TELEFONU İLE ARADI

Yavuz Örnek, konuşmasında tufan esnasında Hz. Nuh'un “kendisine inanmayarak gemiye binmeyen oğlunu ikna etmek için cep telefonu ile görüştüğünü” savundu.

Kaynak: idealhahaber.com

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.

YORUMLAR

  • Toplam 2 Yorum

Furkan Berk

12 Şubat 2018 Pazartesi 06:55

türk üniversitelerinin ne hale getirildiğini, kimlerin (?!) üniversitede hocalık yaptığını görmemiz açısından bu konu üzerinde dikkatle düşünülmesi gereken bir konudur!! böyle bir rezalet, böyle bir kepazelik türk televizyonlarında şimdiye kadar görülmemiştir... yazıklar olsun!!

KEMAL ALDAMAR

07 Şubat 2018 Çarşamba 06:29

çalıntı sorularla kimler amerikaya doktoraya gönderiliyor, kimler istanbul üniversitesinde ders veriyor, verdiğimiz vergiler nerelere gidiyor KABAK GİBİ ortaya çıktı!!! HARAM-ZIKKIM olsun verdiğimiz vergiler!!! ALLAH BELALARINI VERSİN DİNİ ÇÜRÜTEN BU ŞARLATANLARIN!!!!!!!

Bursa Web Tasarım