Nihat Doğan'dan Seda Akgül'e çirkin söylem

Son Güncelleme: 31 Mart 2018 Cumartesi 09:09

Geçtiğimiz günlerde sunuculuğunu yaptığı programda 'Nihat Doğan kocam olsa boğarım' diyen Seda Akgül'e sözde türkücü Nihat Doğan'dan skandal bir cevap geldi...

Seda Akgül, Hakan Ural ile beraber sunumunu yaptığı programda Survivor’da yarışan Nihat Doğan için “Nihat benim kocam olsa boğarım” şeklinde bir cümle kurmuştu.

Nihat Doğan önceki gün katıldığı canlı yayında Seda Akgül'e skandal ve edep sınırlarını aşan bir cevap verdi. Doğan, "Kendisini tanımam hakkını helal etsin. Ben çıkıp 'Ben de kaşarlarla evlenmem' desem doğru mu olur?" dedi.

Program sunucularının da şoke olarak 'Bu olmadı' diyerek müdahale ettikleri Nihat Doğan'ın bu sözleri sosyal medyada da büyük tepki topladı.

SEDA AKGÜL'DEN YANIT

Nihat Doğan'ın bu çirkin ifadelerinin arkasından Seda Akgül sessizliğini bozdu. Akgül sosyal medya hesabından şu açıklamayı yaptı: "Bugün eğer haber olmasaydı paylaşmayacaktım. 'ARTIK KADINA SÖZLÜ, MESLEKİ ŞİDDETE SON DEME ZAMANI!' Konuşana bakın, konuştuğuna bakın, muhatabına bakın... 20 yıllık TRT kökenli sunucuyum. Bu konuda özellikle duyarlı hemcinslerimden ve Kemal Özcanlı gibi kıymetli erkeklerimizden destek bekliyorum."

BU İLK DEĞİL

Kendine türkücü diyen ama türkü söylemek dışında medyada kalmak uğruna her şeyi yapan Nihat Doğan geçtiğimiz senelerde de Özgecan Aslan cinayetnin ardından attığı aşağıdaki tweet sebebi ile Galatasaray Kongre Üyeliğinden ihraç edilmiş daha sonra itiraz ettiği davayı kazanarak üyeliğe yeniden alınmıştı. 

Ama attığı tweet yüzünden günlerce eleştirilmiş hatta o sene Survivor'a gidecek isimler arasında ilan edilmiş ve bu olayların ardından kadrodan çıkarılmıştı.

Kaynak: idealhahaber.com

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.
Bursa Web Tasarım