Nagehan Alçı'dan bir gaf daha... Kaya parçası!!!

Son Güncelleme: 08 Şubat 2018 Perşembe 13:52

Yazar Nagehan Alçı katıldığı bir TV programında Ege'deki adalar sorunu ile alakalı skandal bir açıklama yaptı. Alçı "18 keçinin otladığı kaya parçası için savaş mı yapalım" ifadelerini kullandı.

Gazeteci yazar Nagehan Alçı’dan Yunanistan’ın işgal ettiği 18 adamız için skandal sözler. Habertürk’te ekranlara gelen bir canlı yayında ‘Türkiye’nin Nabzı’ programına katılan Nagehan Alçı, Yunanistan’ın işgal ettiği 18 adamız için

“18 keçinin otladığı kaya parçası için savaş mı yapalım” dedi. Alçı’nın bu sözleri diğer konuklar ve programın moderatörü Didem Arslan Yılmaz’ın tepkisini çekti. Alçının sözlerine karşılık Yılmaz, “Adalara kaya parçası demeyelim. Madem bu kadar önemsiz Yunan askerleri neden orada konuşlandı” ifadelerini kullandı.

Kaynak: idealhahaber.com

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.
Bursa Web Tasarım