Mustafa Kılınç 2017 yılı için altın anahtarı yazdı

  • 1366
  • 0
YORUM EKLE
Son Güncelleme: 27 Aralık 2016 Salı 16:35

idealhaber.com yazarı Nlp Lideri ,Siyasi Koç Yazar Mustafa Kılınç 2017 yılı için beklentilerini ve yapılması gerekenleri yazdı...

Yaşam yolculuğundaki durak aylarını, haftalarını, günlerini, saatlerini birer birer geçerek bir yılın daha sonuna geldik. Çok değil bundan tam bir önce “hoş geldin 2016” diye çığlık attığımızı, hayallerimizi ve beklentilerimizi, düşlerimizi daha dün “müş” gibi hatırlıyoruz.

İşte öyle.  Zaman, zaman, zaman...

Akıp giden zaman.

Zaman hep akıp gidecek.

Bizden öncede akıyordu, bizden sonrada akmaya devam edecek. Hiç kimseye göre akış hızını değiştirmeden sürekli devam edecek.

“2016” NE VERDİ
Her yıl her birey için özeldir. Kazanımlar, kaybedişler her birey için eşsizdir. Hiç kuşkusuz ki her insanın istek, beklenti ve yaşam amacı farklıdır. Ancak ülkemiz açısından toplumsal kapsamda baktığımızda hoş olmayan pek çok olayın yaşandığı bir yıldır 2016.

-
FETÖ darbe teşebbüsü, canlı bomba eylemleri, terör saldırıları, toplumsal kutuplaşmalar, ekonomik sorunlar, ülke dışındaki ilişkilerimizin geldiği nokta vb.

“Her bir deneyim kişide bir iz bırakır, bu izleri silmek ya da devam ettirmek bizim seçimimizdir.”Mustafa KILINÇ

YAZININ TAMAMI İÇİN TIKLAYINIZ

Kaynak: idealhahaber.com

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.
Bursa Web Tasarım