Minecraft oyununda gördü... Ölüyordu!!!

Son Güncelleme: 22 Kasım 2017 Çarşamba 07:38

İstanbul’da bilgisayar oyununda gördüğü salıncağı kemerle balkonda kurmak isteyen çocuk ölümden döndü. Komşuların, ölmek üzereyken fark ettiği çocuk hastaneye kaldırıldı.

Alınan haberlere göre, olay İstanbul ilinin Maltepe ilçesinde geçtiğimiz cumartesi saat 17.00 sularında meydana geldi. Eray Ç. birçok çocuk gibi dünyanın en çok oynanan oyunlarından Minecraft oynuyordu. O sırada anne ve babası da evde yoktu.

Kendisi ile ilgilenen babaannesi de eve gelen misafirleri uğurlamak için kapı önündeydi. İddialara göre o sırada evin balkonunda oynayan Eray Ç., Minecraft'ta gördüğü salıncağı kemer ile deneyerek oynamak istedi. Kemeri balkona astı ve oynamaya başladı.

Boynuna dolandı

Dengesini kaybeden Eray'ın boynuna, balkona astığı kemer dolandı ve küçük çocuk kemere asılı bir şekilde kaldı. Camdan bakan komşuları hemen babaannesine seslendi. Eray, Kartal Dr. Lütfi Kırdar Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne kaldırıldı. Minik Eray, Acil Servis'te doktorların cansiperane müdahaleleri sonucu yeniden yaşama tutundu. Eray Ç.'nin babası Gazi Ç.

"Elindeki kemeri oyuncak olarak kullanıp oynamak istemiş. Balkonun zemini de mermerdi. Dengesini de kaybedince böyle bir şey olmuş" diye konuştu.

Kaynak: idealhahaber.com

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.

YORUMLAR

  • Toplam 1 Yorum

Bilinmez

22 Kasım 2017 Çarşamba 11:19

Bence bu babaanne sinin suçu

Bursa Web Tasarım