Milli bilardocu Semih Saygıner’e şok!

Son Güncelleme: 14 Eylül 2017 Perşembe 06:10

Milli bilardocu Semih Saygıner'in Muğla ilinin Bodrum ilçesindeki evi kimliği belirlenemeyen maskeli iki kişi tarafından soyuldu.

Edinilen bilgilere göre, ilçeye bağlı Yakaköy Mahallesi'nde ortalama iki hafta evvel ev alan ve Bodrum'a yerleşen Saygıner, evinde hırsızlık olayının yaşandığının farkına vardı. Evdeki güvenlik kameralarının kayıtlarını inceleyen Saygıner, maskeli iki kişinin içeri girdiğini ve bazı değerli eşyalarının çalındığını tespit ederek durumu polise bildirdi. Olay yerinde inceleme yapan polis ekipleri hırsızların yakalanması için çalışma başlattı.

Semih Saygıner, gazetecilere yaptığı açıklamada, hırsızlık olayını sabah kalktıklarında fark ettiğini ifade etti. Yaşadıkları olaydan üzüntü duyduğunu dillendiren Saygıner, şöyle konuştu:

"Önemli olan maddi kayıptan ziyade insanların hanesine bu şekilde tecavüz edilmesi. Bu bizi çok üzdü. Bu kişilerin uzun zamandan bu yana aranan şüpheliler olduğunu öğrendim. İnşallah en kısa sürede yakalanırlar. Bodrum Emniyet Müdürlüğü yetkilileri konuyla ilgili çalışma yürütüyor. İçeriden çalınan eşyalarım var. Yaralayıcı bir olay yaşadık. Biz savaşçı insanlarız, bizi bu tarz şeyler yıldırmaz ama bu olay bizi çok yordu."

Kaynak: idealhahaber.com

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.
Bursa Web Tasarım