Melik Gökçek'ten komplo teorileri

  • 1689
  • 0
YORUM EKLE
Son Güncelleme: 09 Nisan 2018 Pazartesi 09:46

Eski Ankara Büyükşehir Belediyesi Başkanı Melih Gökçek, İspanyol Netflix dizisi La Casa De Papel ile öyle komplo teorilerinde bulundu ki okuyanları şoke etti.

Melih Gökçek, İspanyol Netflix dizisi La Casa De Papel'in yayınlanan fragmanları için Netflix Türkiye tarafından çekilen tanıtım videosunda Ali Koç'a suikast, ikinci bir Gezi eylemi ve bir darbe işareti olduğunu  ifade etti.

Daha önce de sosyal paylaşım sitesi Twitter üzerinden Ömer Turan adındaki kullanıcı La Casa De Papel dizisinin fragmanı hakkındaki bazı iddialarda bulunmştu. Şimdi de benzer açıklamalar Melih Gökçek'ten de geldi. 

Fragmanda Koç Holding Yönetim Kurulu Başkan Vekili Ali Koç'a bir suikast yapılacağının akla geldiğini öne süren Gökçek, "Olayı inceledikçe bağlantılar düz mantıkla bile kurulabiliyor" diyerek bir dizi mesaj paylaştı. 

Gökçek, Twitter'dan paylaştığı mesajında Netflix'in yetkililer tarafından sorgulanması gerektiğini de savundu.

Gökçek'in mesajları şöyle:

Kaynak: idealhahaber.com

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.
Bursa Web Tasarım