Melih Gökçek'in bedduasına ABD'li sözcüden cevap

Son Güncelleme: 14 Eylül 2017 Perşembe 14:36

ABD Dışişleri Bakanlığı Sözcüsü Heather Nauert'a, Ankara Belediye Başkanı Melih Gökçek’in Irma Kasırgası ile alakalı tweeti soruldu.

Nauert, başkent Washington’da Yabancı Basın Merkezi’nde yaptığı ve ABD’de yaşayan yabancı gazetecilerin sorularını cevapladığı basın toplantısında bir gazetecinin Melih Gökçek’in, twitter mesajlarını aktarması üzerine şaşkınlığını saklayamadı. Gazetecinin sorusunu bitirmeden araya giren sözcü,

 ‘Ben inançlı bir kadınım ve umarım o dualar yalnızca sağır kulaklara düşer. Çünkü, herhangi bir ulusun trajedi yaşaması için dua edilmesini hayal bile edemiyorum, gerçekten’ diyerek tepkisini dile getirdi.

Melih Gökçek,

 "Harvey ve İrma kasırgalarının ABD'ye maliyeti 290 milyar dolar. Duaya devam "mevlam bizle uğraşanların başına öyle dert verki bizi unutsunlar" demişti.

Kaynak: idealhahaber.com

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.
Bursa Web Tasarım