Melih Gökçek yaptırmıştı onlar da sökülüyor!

Son Güncelleme: 23 Aralık 2017 Cumartesi 14:13

Mustafa Tuna'nın Ankara Büyükşehir Belediyesi Başkanlığı'na gelmesinden sonra Melih Gökçek'in Ankara'daki bazı izlerinin silinme süreci devam ediyor. Kızılay'da Meşrutiyet Caddesi'ni kesen sokakları birleştiren üst geçitler gece sökülmeye başladı.

Çankaya ilçesinde Meşrutiyet Caddesi üzerine eski Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek döneminde inşa edilen yaya üst geçitleri sökülmeye başlandı. Üst geçitler hem bakımsızlık hem de yarattığı görüntü sebei ile eleştiriliyordu.

Dün akşam saat 22:00'den sonra Ankara Büyükşehir Belediyesi birimleri, Karanfil Sokak hizasındaki üst geçidi sökmeye başladılar.

Geçen mayıs ayında da Mithatpaşa Caddesi ile Meşrutiyet Caddesi'nin kesişim noktasında yer alan dört ayaklı bir üst geçit kaldırılmıştı.

Kaynak: idealhahaber.com

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.
Bursa Web Tasarım