Kaza yaptıran gizemli araç nereden çıktı?

  • 8160
  • 0
YORUM EKLE
Son Güncelleme: 20 Ekim 2017 Cuma 14:35

Singapur’daki bir otoyolda meydana gelen gizemli trafik kazası başka bir aracın kamerasından videoya alındı. Kayda geçen can ya da mal kaybı olmayan kazanın gizemli görüntüleri ise tartışmaya yol açtı.

Singapur’da meydana gelen bir kazanın görüntüsü, hiç de sıkışık olmayan ve kontrollü akışında devam eden yolda yaşananlar tartışmaya sebep oldu. Bir kavşaktan dönmek üzere olan aracın, bir anda beliren başka bir araçla ufak bir çarpışma yaşadığı görüntüler, olayın yaşandığı bölgenin yakınında bulunan başka bir otomobilin araç içi kameralarına yansıdı.

Gördükleri şey karşısında şaşkına düşen tanıklar, görüntüleri internet ortamında paylaşınca tartışmalar alevlendi. İngiliz DailyMail gazetesi ise tartışmalara ve gizemli olay ile alakalı sorulara yer verdi.

Sağa yaptığı dönüşünü tamamlamak üzere olan aracın önünde beliren diğer “Hayalet araba” ona çarpan araç tarafından son anda görülüyor. Görüntülerde kazaya karışan normal aracın hızı son derece düşük olmasına rağmen, şoför frene bile basamadan hayalet arabaya çarpıyor.

Haberi yayınlayan DailyMail’in iddialarına göre, araç ya gerçekten var ve aniden ortaya çıktı ya da filmlere taş çıkartan bir görsel efekt yapıldı. Ayrıca görüntüleri kaydeden araç kamerasının açısı dolayısıyla “hayalet arabanın kazadan önceki görüntülerini yakalayamadı.

Singapur medyasında ise olayın sonrasına ilişkin daha fazla ayrıntı bulunmuyor. Bu nedenle kazadan sonra neler yaşandığı da bilinmiyor. İşte tartışmaya neden olan kazanın o görüntüleri.

Kaynak: idealhahaber.com

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.
Bursa Web Tasarım