Kavga fena büyüdü...Tayyare Şarlatan!

  • 6373
  • 0
YORUM EKLE
Son Güncelleme: 24 Ekim 2017 Salı 08:53

AK Parti Gaziantep Milletvekili Şamil Tayyar ile Akit TV Ankara Haber Müdürü Mehmet Özmen arasındaki gerilim artıyor.

Ankara Belediye Başkanı Melih Gökçek’in oğlu Osman Gökçek’e ait Beyaz TV’de program yapan AK Parti Gaziantep Milletvekili Şamil Tayyar ile iktidar destekçilerinden Akit TV Ankara Haber Müdürü Mehmet Özmen birbirine girdi.

Tartışmayı Mehmet Özmen’in, 20 Ekim’deki yaptığı bir haber tetikledi. Atışma şöyle seyretti:

Mehmet Özmen’in haberi: “İddialara göre Ankara Büyük Şehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, Ankara’nın Angora evlerinde CHP’li kurmaylarla bir araya geldi. CHP’li kurmaylara Melih Gökçek’in size geçebilirim mesajı verdiği iddia ediliyor.”

Diken'in haberine göre Şamil Tayyar bu habere 21 Ekim’de attığı tweet ile şu şekilde tepki gösterdi: “Akit TV’de bir süzme, Gökçek CHP’ye geçmek için mesaj gönderdi demiş! Yuhhh. Öfkenizi kusun, kusun da biraz insaf. Aşağılık adam.”

HER DEVİR TETİKÇİSİ

Özmen’in dün sabah Tayyar için canlı yayında söylediği sözler ise özetle şöyle:

“Tayyare şarlatan…Ş.T. (Şamil Tayyar) Erbakan’ın gönderilmesi için (28 Şubat döneminde) her türlü provokasyona imza atıyordu…

1999’da DSP’den aday olmuştu. (Mehmet Özmen sözün burasında Tayar’ın geçmişte attığı ‘1999’da adaylık teklifini cemaatten dostlarımın telkiniyle kabul ettim, o dönemde ağırlıklı olarak DSP destekleniyordu’ yazılı tweet’ini gösterdi.)

Her dönemin tetikçi adamı olan Ş.T. yani namı diğer ‘Tayyare’, Feto’ya geçmiş olsun dizeleri döktü. 17-25 Aralık’tan sonra dahi Feto’ya toz kondurmadı.

Bu tayyare Reisçi gibi görünüyor ama Ergenekon sürecinde Feto’nun kullandığı en iyi medya adamıydı, Daha doğrusu şarlatanın tekiydi.

Bu çakal konjonktür neyi gerektirirse ona göre pozisyon alan bir pervanedir.

Bu çakalın Feto’ya çaktığına bakmayın seçimlerde yeniden milletvekili olmasını sadece ve sadece FETÖ’nün Gaziantep imamlarına borçlu.”

Kaynak: idealhahaber.com

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.
Bursa Web Tasarım