Kamil Koç şoförünün sorumsuzluğu ifşa oldu!

  • 8674
  • 0
YORUM EKLE
Son Güncelleme: 26 Ekim 2017 Perşembe 11:45

Aydın otoyolunda şehirler arası yolcu taşıyan bir otobüsün şoförü, yolcuların canını hiçe sayarak seyir halindeyken cep telefonuyla oynadı.

Şoförün bu kural ihlali, ön tarafta oturan bir yolcu tarafından görüntülendi. Daha sonra aynı otoyolda bulunan Selatin Tüneli’nde hız sınırının 80 kilometre olmasına rağmen şoför, saatte 110 kilometre hızla ilerledi. Yolcuların hayatını hiçe sayarak, hız yapan şoförün bu anları da aynı yolcu tarafından kaydedildi.

İzmir - Bodrum seferini yapan, Kamil Koç firmasına ait 16 RH 737 plakalı yolcu otobüsünü kullanan şoför, dün sabah sularında, İzmir - Aydın otoyolunda ilerlerken, gözünü yoldan ayırıp, cep telefonu ile ilgilendi. Şoförün otobüs otoyolda hızlı bir şekilde ilerlerken yaptığı bu davranış, ön tarafta oturan bir yolcu tarafından görüntüledi.

Daha sonra şoför, aynı otoyolda bulunan ve hız sınırı 80 km olan Selatin Tüneli’nde 110 kilometre hızla gitti. Otobüs şoförünün kural ihlali yaptığı bu anlar da aynı yolcu tarafından kaydedildi.

Ayrıca geçtiğimiz günlerde, aynı firmaya ait bir yolcu otobüsünün şoförü de en sol şeritte seyir halindeyken, cep telefonuyla oynamış ve bir yolcu tarafından şoförün bu anları görüntülenmişti. Görüntülerin sosyal medyada paylaşılmasının ardından o şoför, en yakın terminalde otobüsten indirilerek, firma tarafından şoförün işine son verilmişti.

Kaynak: idealhahaber.com

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.
Bursa Web Tasarım