Kadir Mısıroğlu ortalığı karıştırdı!

Son Güncelleme: 01 Eylül 2017 Cuma 19:26

Genelde Atatürk düşmanlığını saklamayan sözde tarihçi Kadir Mısıroğlu'nun Atatürk ile alakalı vasiyeti twitter'ı karıştırdı.

Kadir Mısıroğlu, twitter'dan cenazesi ile alakalı vasiyetini ilan etti. 30 Ağustos Zafer Bayramı'nın hemen sonrasında attığı tweette, "Mustafa Kemal Atatürk'ü sevenler cenazeme gelmesin" notunu düştü.

İşte o tweet:

 

TAKİPÇİLERİNDEN TEPKİ

Mısıroğlu'nun Atatürk ile alakalı attığı bu tweete takipçilerinden de tepki geldi. Mısıroğlu, gelen tepkiler üzerine bu kez arka arkaya attığı tweetler ile vasiyetinden vazgeçmeyeceğini ifade ederek, Mustafa Kemal'i metheden bir şehzadenin cenazesine gitmediğini, Abdülhamid'in torunlarının kendisini kınadığını, onlara da "Eğer Mustafa Kemal'in lehine bir cümle söyleyin sizinle de selamı sabahı keseceğini" söylediğini yazdı.

Kaynak: idealhahaber.com

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.
Bursa Web Tasarım