İstifalar, beklentiler ve kafalardan geçenler...

  • 2647
  • 0
YORUM EKLE
Son Güncelleme: 23 Ekim 2017 Pazartesi 07:19

Hürriyet yazarı Ahmet Hakan bugünkü yazısının giriş bölümünde istifa eden, istifası beklenen ve Ak partiye uzak kalmış kuruculardan oluşmuş bir grubun ne düşündüklerini esprili bir şekilde yazdı.

İşte Hakan'ın kolayca istifa eden Kadir Topbaş'tan istifası hala beklenen Edip Uğur'a kafalardan geçenlerin anlatıldığı yazının o bölümüÇ 

- KADİR TOPBAŞ: Ben biraz kolay mı bıraktım acaba? Ben de Melih gibi olayın keyfini mi çıkarsaydım acaba? Yanlış mı yaptım acaba?
- MELİH GÖKÇEK: Ankapark’ın açılışını bari yapaydım... Ankapark’ın açılışını bari yapaydım... Ankapark’ın açılışını bari yapaydım...

- BÜLENT ARINÇ: Melih Gökçek’e bunu yaptı ya! Helal olsun vallaha! Bin Bülent Arınç yoluna feda olsun Tayyip Bey’in.

- ABDULLAH GÜL: Kafayı çıkarmak istiyorum ama korkuyorum. Korkuyorum ama kafayı çıkarmak da istiyorum.

- AHMET DAVUTOĞLU: Beni bir pelikana bindirip kolayca yolladılar. Şu işe bakın ki Melih bile benden daha zor gönderiliyor. Üstelik ben başbakandım.

- ALİ BABACAN: Ramazanda güllacın akla gelmesi gibi... Başları sıkıştığında akıllarına ilk ben geliyorum.

- RECEP ALTEPE: Bu daha başlangıç... Mücadeleye devam... Her yer Bursa... Her yer direniş...

- EDİP UĞUR: Höşmerim yemek, insanda cesarete yol açıyor derdi babaannem... Höşmerim yiyip Balıkesir dağlarına yaslansam mı acaba?

Kaynak: idealhahaber.com

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.
Bursa Web Tasarım